Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Kup monitory ASUS po niższej cenie i skorzystaj z darmowej wysyłki!

Pracujesz lub uczysz się z domu i potrzebujesz lepszego sprzętu? A może po prostu chcesz wymienić dotychczasowy monitor na model zapewniający wyższą jakość obrazu i parametry dostosowane do wygodnej pracy, oglądania filmów lub grania? Jeśli tak, ta promocja jest dla Ciebie!

Obniżyliśmy ceny wybranych monitorów firmy ASUS, dzięki czemu możesz kupić je jeszcze taniej. To jednak nie wszystko. W ramach akcji promocyjnej zapewniamy także darmową wysyłkę.

Monitor ASUS po niższej cenie – promocja na wybrane modele

Akcja promocyjna obejmuje wybrane urządzenia z serii ASUS TUF Gaming oraz ROG. Są to monitory o zastosowaniu gamingowym i multimedialnym. Występują w wersjach zróżnicowanych pod względem najważniejszych parametrów technicznych – między innymi takich jak:

  • przekątna ekranu - od 23,6 do 27 cali,
  • rozdzielczość – obniżki cen dotyczą zarówno monitorów Full HD, jak i WQHD,
  • matryca – do wyboru modele VA lub IPS,
  • częstotliwość odświeżania – monitory z parametrem na poziomie 144, 165 lub 170 Hz zagwarantują bardzo płynną rozgrywkę w każdej grze.

Wybór jest oczywiście znacznie szerszy i to od Ciebie zależy, na jaki model się zdecydujesz. Promocja trwa do wyczerpania zapasów, dlatego warto się pospieszyć. Przypominamy, że w ramach akcji zyskujesz nie tylko dostęp do niższych cen, ale również do darmowej wysyłki.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 16:12
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.