Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Black Week z HTC!

Rozpocznij świętowanie Black Week już dziś z goglami VR od HTC! Przenieś się do świata wirtualnej rzeczywistości i przenieś się na najwyższy poziom rozrywki. Wybierz gogle idealne dla siebie i odbierz grę Half-Life:Alyx oraz 2-miesięczną subskrypcję VIVEPORT Infinity. 3. Promocja trwa od dnia 23 listopada 2020 r. do dnia 30 listopada 2020 r.

Wirtualna rzeczywistość z goglami HTC

Wirtualna rzeczywistość nigdy nie była tak blisko. Połącz gogle HTC Vive ze swoim komputerem i poznaj nowy wymiar multimediów. Sprzęt nie wymaga skomplikowanej instalacji czy konfiguracji. Jest on gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka.

HTC Vive Pro Full Kit

VIVE Pro to najbardziej wydajny i funkcjonalny system wirtualnej rzeczywistości stworzony przez VIVE. Zaprojektowany tak, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających użytkowników VR - od przestrzeni biurowych i zatłoczonych salonów gier, po komfort własnego salonu. VIVE Pro podnosi poprzeczkę, aby zaoferować najbardziej imersyjne doświadczenia wirtualnej rzeczywistości.

HTC Vive Cosmos Elite

Łatwo poruszaj się między rzeczywistością a wirtualną rzeczywistością dzięki flip-up designowi - a wszystko to bez zakłócania podróży VR. Śledzenie SteamVR ™ i zaawansowane kontrolery zapewniają precyzję i swobodę ruchów. Zarzuć rakietę za głowę, krzyżuj miecze - ruchy pod każdym kątem są szybkie i płynne. Stacja bazowa 1.0 zapewnia do 15m 2 * ekscytującego miejsca dla tych, którzy wymagają najlepszych w grach VIVE VR.

 

Jak skorzystać z promocji?
step-mark-icon 1
Wejdź na stronę i kup gogle VR HTC objęte promocją. Pamiętaj, że aby skorzystać z promocji musisz posiadać aktywne konto HTC.
step-mark-icon 2
 W pudełku z zamówionym produktem znajdziesz kod, który powinien zostać aktywowany na dedykowanej stronie przed dniem 31 grudnia 2020 r. 
step-mark-icon 3
Po aktywacji kodu otrzymasz dwa kody – jeden do aktywacji 2-miesięcznej subskrypcji Viveport INFINITY trial i jeden do pobrania gry Half-Life:Alyx z serwisu Steam 

Gogle VR HTC, objęte promocją:

Udostępnij
4,8
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 15:24
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.