Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Black Friday z Logitech

Upoluj najlepsze okazje - skorzystaj z ograniczonej czasowo promocji Black Friday! Tylko w dniach 26-30 listopada zgarnij peryferia Logitech w niższych cenach, nawet do 300 zł taniej. Ceny widoczna na kartach produktu są już cenami promocyjnymi bez potrzeby użycia kodu rabatowego.

Wykorzystaj czas najlepszych ofert cenowych i uzupełnij swoje stanowisko gracza! Wybieraj spośród peryferii, na jakich grają profesjonalni zawodnicy i zawodniczki esportowe. Usłysz każdy strzał, umiejętność, krok dzięki świadomości pozycyjnej i przestrzennej, której potrzebuje każdy profesjonalny gracz. Z nową kierownicą poczuj się jak za sterami prawdziwego bolidu F1. Poznaj bezkompromisową konstrukcję. Dla najbardziej wymagających.

 

Sprawdź produkty w niższych cenach:

Uwaga!

Promocja trwa w terminie 26-30 listopada 2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Liczba produktów w promocji jest ograniczona. Ceny widoczna na kartach produktu są już cenami promocyjnymi.

Udostępnij
1,2
30 ocen
4 komentarzy
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (2)

Nie wiem jak z resztą produktów ale jeśli tydzień temu kupiłem słuchawki G Pro X za 480zł (cena nie wyświetlała żadnych działających przecen), moment w którym zobaczyłem cenę "Black Friday z Logitech" na poziomie 523zł nie napawa mnie optymizmem
Ja kupiłem G502 Hero pol roku temu za regularna cenę bez promocji właśnie 230 zł.... to samo z G502 SE która nigdy na oczy 300 zł nie widziała.
Black frajdej w polszy to podnoszenie cen tydzien wczesnie zeby obniżyć na poprzedni poziom :D
Specjalista Morele | 15:44
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.