Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Black Friday z Fractal Design

Szukasz idealnej obudowy komputerowej? A może potrzebujesz nowego chłodzenia wodnego? Zgarnij rabat na produkty w promocji Black Friday!

Z okazji Black Friday firma Fractal Design przygotowała specjalną promocję na wybrane produkty!

 

Prisma AL-14

Prisma AL-14 umożliwia precyzyjne sterowanie programowe, umożliwiając Prismie doskonałą synergię z komponentami. Jeśli wolisz kontrolę fizyczną, po prostu sparuj Prisma z nowo wydanym kontrolerem Adjust R1, aby ustawić kolory, jasność i efekty ruchu za pomocą jednego przycisku. Podobnie jak w przypadku każdego wentylatora Fractal Design, cisza pozostaje głównym celem dzięki zintegrowanym narożnikom tłumiącym wibracje, cichym łożyskom LLS i opcjom PWM dla pełnej kontroli nad prędkością wentylatorów, zapewniając, że Prisma jest widoczna, a nie słyszalna.

 

Chłodzenie wodne Fractal Design Celsius S36 Blackout

Seria Celsius wykorzystuje połączenie najnowocześniejszej technologii i najwyższej jakości materiałów tłumiących dźwięk, aby zapewnić ekstremalną wydajność chłodzenia przy minimalnym poziomie hałasu. Dzięki temu, Celsius S36 dostarcza gotowe i wydajne możliwości chłodzenia procesorów na podstawkach Intel oraz AMD, przy zachowaniu możliwie najcichszej pracy.

 

Obudowa Fractal Design Define R5

Fractal Design Define R5 to krok w ewolucji w szeroko popularnej serii Define. Piękny oraz stylowy design to tylko część cech, która odróżnia tę obudowę od innych. Obudowa posiada pełne wsparcie dla zaawansowanego chłodzenia powietrzem oraz cieczą. Obudowa Define R5 została zaprojektowana z myślą o entuzjastach, którzy z biegiem czasu decydują się na rozbudowę swojego komputera. Ta przestronna i cicha obudowa pomieści do 8 dysków dwardych, wszystkie nowoczesne karty graficzne oraz specjalistyczny system przeznaczony do chłodzenia wodnego.

 

Obudowa Fractal Design Meshify C

Meshify C, to obudowa Midi-Tower firmy Fractal Design posiadająca nowoczesny wygląd, który może przypaść do gustu osobom ceniącym sobie design komputera. Została wykonana z wysokiej jakości komponentów oraz oferuje funkcjonalność, która powinna spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Udostępnij
1,5
10 ocen
4 komentarzy
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (3)

promocja w górę :D
sprzedają starocie z magazynu
Wyprzedaż towaru zalegającego w magazynie.
Te promocje to żart. Przykładowa cena monitora LG niby z 1500 zł na 900 zł w promocji. Tylko średnia cena na rynku za ten monitor w tej chwili to 950-980 zł ... To samo z wieloma innymi produktami. Większą okazję można w ciągu roku trafić niż na "czarnych" przecenach.
Specjalista Morele | 15:50
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.