Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

60 dni satysfakcji z produktami Barun!

Wypróbuj produkty Braun i przekonaj się jak ułatwią Twoje codzienne prace domowe. Testuj ich możliwości przez 60 dni, a jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań uzyskaj zwrot pieniędzy. Promocja obowiązuje w terminie 01.09.2020-30.06.2021r.

Gotuj, blenduj, prasuj. Sprawdź jak blendery ręczne, miksery ręczne, żelazka oraz żelazka z generatorem pary Braun ułatwią Twoje codzienne prace domowe. Dodatkowo wysoka jakość produktów zagwarantuje Ci maksymalny poziom zadowolenia. 

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Kup wybrany produkt Braun w okresie od 01.09.2020 do 30.06.2021.
step-mark-icon 2
Zarejestruj Twój produkt Braun do 14 dni od zakupu w dedykowanym formularzu. Taka rejestracja umożliwi Ci skorzystanie z programu „60 dni satysfakcji albo zwrot pieniędzy”.
step-mark-icon 3
Wypróbuj blendery ręczne, żelazka i żelazka z generatorem pary oraz miksery ręczne Braun przez okres 60 dni i ułatw sobie gotowanie oraz dbanie o dom.
step-mark-icon 4
W przypadku, gdy zarejestrowałeś produkt, możesz go zwrócić do 60 dni od daty zakupu za pośrednictwem wydrukowanego formularza.

Produkty objęte promocją:

Blendery ręczne:

Żelazka parowe:

Żelazka z generatorem pary:

 

Uwaga!

Program dotyczy blenderów ręcznych MultiQuick (oprócz serii MultiQuick 1), żelazek TexStyle (oprócz serii TexStyle 3), żelazek z generatorem pary CareStyle (oprócz serii CareStyle 1) oraz mikserów ręcznych MultiMix 3 i Multimix 5.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 15:29
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.