Elektroniczne nianie Amica (2)

Elektroniczne nianie Amica

(2)
Producenci:
Amica
AKTYWNE FILTRY
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów, Aleja KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Centrum, Aleje Jerozolimske 56
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
366,93 zł
Darmowa dostawa.
694,81 zł
Darmowa dostawa.
Elektroniczna niania to urządzenie, które zyskuje na popularności. Ułatwia sprawowanie opieki nad małym dzieckiem i sprawia, że opiekunowie i rodzice malucha czują się pewniej i bezpieczniej. Liczne funkcje elektronicznej niani monitorują oddech i zachowanie dziecka, umożliwiają sprawdzanie na odległość, czy wszystko z nim w porządku. W ofercie sklepu morele.net można znaleźć szeroką gamę sprzętów z tej kategorii.

W naszym asortymencie dominują elektroniczne nianie od znanych i cenionych firm: Motorola, Beurer, Switel, D-Link, Koenig, Philips i od wielu innych producentów. Dobra renoma i popularność marki dowodzą, że urządzenia te są faktycznie godne uwagi i zaufania. Wybór elektronicznej niani nie musi być trudny. Wystarczy zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów technicznych urządzenia. Jednym z nich jest kwestia wbudowanego wyświetlacza – część urządzeń posiada wyświetlacz oraz kamerę, dzięki czemu można obserwować dziecko z pewnej odległości.

Prostsze modele nie są wyposażone w tę opcję. Kluczową kwestią przy wyborze elektronicznej niani jest zasięg urządzenia. To od niego będzie zależała odległość, na jaką będzie można się oddalić, by nie utracić kontaktu z urządzeniem rejestrującym. To ważne w przypadku dużych mieszkań i domów, gdy opiekun chce zająć się czymś w czasie, gdy dziecko śpi. Jeśli przestrzeń domowa jest duża, warto wybrać elektroniczną nianię o dużym zasięgu (niektóre modele działają na odległość nawet 300 metrów na otwartej przestrzeni). Kolejną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę jest czas działania urządzenia. Im dłuższy czas funkcjonowania na akumulatorze, tym wygodniejsze będzie korzystanie z urządzenia.

Elektroniczne nianie to urządzenia, które sprawują pieczę nad małymi dziećmi zarówno w dzień, jak również w nocy. Umożliwiają chwilowe oddalenie się, gdy dziecko zaśnie i sprawiają, że opiekun może zająć się innymi sprawami nie tracąc kontaktu z niemowlakiem. Jednak to nie jedyne udogodnienia. Elektroniczna niania monitoruje aktywność dziecka – niektóre modele posiadają termometr oraz tak zwany monitor oddechu, który umożliwia wykrycie bezdechu.

Urządzenia z tej kategorii mogą być wyposażone w alarm załączający się, gdy dzieje się coś niepokojącego. Przy wyborze elektronicznej niani warto zwrócić uwagę na to, by urządzenie posiadało czuły mikrofon, wykrywanie ruchu oraz interkom. Dla wygody użytkowników dobrą opcją jest regulacja głośności urządzenia. Elektroniczne nianie są zazwyczaj wyposażone w różne tryby pracy. Warto zwrócić uwagę na tryb nocny, który działa dyskretniej i może być również połączony z funkcją lampki nocnej.

Wybór elektronicznej niani to odpowiedzialne zadanie, dlatego warto polegać nie tylko na parametrach urządzeń, ale również na opiniach innych użytkowników. Zachęcamy do przejrzenia recenzji do poszczególnych sprzętów – to najlepsze źródło poleceń od innych klientów. Warto zajrzeć na naszą listę bestsellerów, do rankingu popularności dla urządzeń z tej kategorii i w ten sposób wybrać najlepszą nianię elektroniczną z oferty sklepu morele.net.