Odkurzacze pionowe Sencor (3)

Odkurzacze pionowe Sencor

(3)
Producenci:
Sencor
AKTYWNE FILTRY
Czas realizacji zamówienia
Wybierz
Towar dostępny na magazynie
Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 16:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Towar dostępny na magazynie dostawcy
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Producenci:Sencor
Odkurzacz pionowy Sencor SVC 7612VT

Odkurzacz pionowy Sencor SVC 7612VT

ID produktu: 1006300
Zapytaj społeczności
Kupiło 11 osób
CECHY PRODUKTU
Czas działania [min]: 20
Rodzaj zasilania: Akumulatorowe
Pokaż więcej
-3%
268,87 zł
261,07 zł
Darmowa dostawa.
Odkurzacz pionowy Sencor SVC 7614TQ (41004329)

Odkurzacz pionowy Sencor SVC 7614TQ (41004329)

ID produktu: 1006299
CECHY PRODUKTU
Czas działania [min]: 20
Odłączany odkurzacz ręczny: Tak
Rodzaj zasilania: Akumulatorowe
Pokaż więcej
367,39 zł
Darmowa dostawa.
Odkurzacz pionowy Sencor SVC 8621TI

Odkurzacz pionowy Sencor SVC 8621TI

ID produktu: 1753161
CECHY PRODUKTU
Czas działania [min]: 50
Napięcie (akumulator) [V]: 21.6
Odłączany odkurzacz ręczny: Tak
Rodzaj zasilania: Akumulatorowe
Pokaż więcej
483,89 zł
Darmowa dostawa.

Odkurzacz pionowy – jaki wybrać?

Uniwersalne urządzenia czyszczące są niezwykle przydatne zarówno w mieszkaniach, jak i domach. Gwarantują one nie tylko skuteczne pozbywanie się różnej maści zanieczyszczeń, ale również sprawne działanie i dostęp do wielu funkcji dodatkowych. W sklepie Morele.net oferowane są nowoczesne odkurzacze pionowe, które spełniają wszystkie wymienione kryteria. Są one kierowane przede wszystkim do osób szukających cichych, energooszczędnych sprzętów, będących w stanie usunąć zabrudzenia z miejsc trudnodostępnych. Dzięki swojej budowie i obsługiwanym funkcjom, mogą one pracować na różnych nawierzchniach – dywanach, wykładzinach, panelach, parkietach, tapicerkach, meblach etc.
W ofercie sklepy dostępne są dwa główne typy tych urządzeń. Pierwszy tworzy odkurzacz pionowy sieciowy, który podłączany jest do gniazdka za pomocą kabla. Wyróżnia się on sporą mocą ssącą, jednak jest ograniczony długością przewodu. Osoby, które chcą korzystać ze sprzętu w dowolnym miejscu, powinny celować w odkurzacz pionowy bezprzewodowy. Są to modele zasilane za sprawą akumulatora, dlatego warto sprawdzić jego pojemność oraz czas potrzebny do naładowania. Odkurzacz pionowy akumulatorowy może być wykorzystywany również poza domem.

Odkurzacz pionowy – parametry

Dostępne w sklepie Morele.net urządzenia są zróżnicowane także pod względem technicznym, dlatego niezależnie od tego, czy kupowany jest odkurzacz pionowy z kablem czy model bezprzewodowy, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Najważniejsza wydaje się moc, ponieważ determinuje możliwości sprzętu. Modele z silnikami o mocy powyżej 500 W poradzą sobie z usunięciem większości zabrudzeń – zarówno z dywanów, jak i innych powierzchni. Oczywiście oferowane są również modele o mniejszej mocy, stanowiące doskonałe uzupełnienie podstawowych urządzeń do sprzątania. Warto nadmienić, że parametr ten wpływa również na poziom hałasu generowany przez sprzęt.
Decydując się na odkurzacz pionowy bezprzewodowy, należy sprawdzić również, jaki jest maksymalny czas jego działania. W ofercie sklepu Morele.net dostępne są modele, które są w stanie pracować przez kilkanaście minut, kilkadziesiąt, a nawet ponad godzinę. Proponowane urządzenia to w większości odkurzacze pionowe bezworkowe – kurz i inne zabrudzenia gromadzone są w specjalnym pojemniku. Wystarczy go opróżnić po sprzątaniu. Przed zakupem konkretnego odkurzacza, warto sprawdzić, jakie filtry posiada. Producenci często decydują się na rozwiązania przyjazne dla alergików i dzieci (np. filtr HEPA).

Odkurzacz pionowy – dodatki

O przydatności urządzeń sprzątających często decydują funkcje dodatkowe. Odkurzacz stojący występuje w sklepie Morele.net w odmianach pozwalających na czyszczenie na mokro. Dzięki temu, posłużą one nie tylko do usuwania kurzu, drobinek piasku, błota etc., ale również do mycia podłóg czy też prania dywanów. Taki odkurzacz pionowy myjący to bardzo uniwersalny sprzęt, łączący w sobie funkcjonalność kilku innych produktów. Kolejnym przydatnym elementem jest odłączany odkurzacz ręczny, który może zostać wykorzystany na przykład do czyszczenia mebli czy wnętrza samochodu. Na co warto jeszcze zwrócić uwagę? Między innymi na załączone wyposażenie (np. szczotki do parkietów, wkładki z mikrofibry), dostępność lampek kontrolnych, a także pojemność załączonego pojemnika na zabrudzenia.
W ofercie Morele.net dostępne są między innymi odkurzacze pionowe takich firm jak Electrolux, Back&Decker, Dirt Devil, Bosch, Philips, Fakir, Emerio, ETA, Sencor, Sharp, Hoover, Braun.