Pralki ładowane od góry Miele (1)

Pralki ładowane od góry Miele

(1)
Producenci:
Miele
AKTYWNE FILTRY
Czas realizacji zamówienia
Wybierz
Towar dostępny na magazynie
Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 16:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Towar dostępny na magazynie dostawcy
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Producenci:Miele
Pralka Miele W 685 WCS

Pralka Miele W 685 WCS

ID produktu: 748623
CECHY PRODUKTU
Klasa energetyczna: A+++
Prędkość [obr/min]: 1200
Wsad [kg]: 6
Pokaż więcej
5 849 zł
Darmowa dostawa.
  • raty10PHIL

Jaką pralkę ładowaną od góry wybrać?

Pralka automatyczna ładowana od góry nie jest obecnie zbyt popularnym urządzeniem. Taka sytuacja wydaje się dość niezrozumiała, ponieważ ten sprzęt ma naprawdę liczne zalety. Kompaktowe wymiary, praktyczne działanie, a do tego niska cena; czego więcej można oczekiwać od urządzenia AGD? Rzecz jasna wszystkie wymienione zalety dotyczą sytuacji, w której pralka ze wsadem od góry zostanie odpowiednio dobrana. Przy zakupie takiego urządzenia warto wziąć pod uwagę między innymi: klasę energetyczną, wymiary pralki oraz średnie zużycie wody. Najtańsze pralki ładowane od góry mają stosunkowo niskie parametry, jednak ich cena może częściowo wynagrodzić pewne niedogodności. Niemniej jednak ludzie mający większe oczekiwania względem sprzętu AGD powinni wybrać nieco droższe urządzenie.

Dla kogo pralka ładowana od góry?

Pralka otwierana od góry cechuje się naprawdę wysoką efektywnością pracy. Dlatego też w wielu przypadkach takie urządzenie będzie znakomitym wyborem. Zalety kompaktowych pralek niewątpliwie zostaną docenione przez ludzi, którzy na co dzień żyją w kawalerkach lub małych mieszkaniach. Niskie gabaryty takiego urządzenia mogą wówczas okazać się prawdziwym wybawieniem. Ponadto tanie pralki ładowane od góry nie stanowią tak dużego obciążenia dla domowego budżetu. Co więcej, ten typ sprzętu może zostać wykorzystany również podczas wyjazdów letniskowych. Jak widać, pralka wkładana od góry to zdecydowanie najlepsza alternatywa dla osób ceniących praktyczne i uniwersalne urządzenia AGD.

Parametry pralek ładowanych od góry

Zakup pralki ładowanej od góry może być źródłem niemałych dylematów. Wynikają one z tego, że każde urządzenie ma bardzo szczegółową specyfikację. Duża liczba parametrów technicznych może utrudnić ocenę tego, czy dany model na pewno będzie odpowiednim wyborem. W związku z tym w pierwszej kolejności należy skoncentrować się na najważniejszych informacjach dotyczących wybranej pralki. Takim czynnikiem, poza opisanymi wyżej parametrami, z pewnością jest prędkość obrotów, która przekłada się na szybsze wysychanie ubrań. Standardowa pralka pakowana od góry najczęściej wykonuje 1000 obrotów na minutę. Jednakże niektóre urządzenia działają bardziej wydajnie i wykonują nawet 1200-1400 obrotów na minutę. Kolejnym ważnym aspektem jest wyświetlacz elektroniczny. Na szczęście większość pralek dostępnych na rynku posiada już takie udogodnienie.