Lodówki jednodrzwiowe do zabudowy Amica (1)

Lodówki jednodrzwiowe do zabudowy Amica

(1)
Producenci:
Amica
AKTYWNE FILTRY
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów, Aleja KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Centrum, Aleje Jerozolimske 56
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Lodówka Amica UM130.3

Lodówka Amica UM130.3

ID produktu: 446567
CECHY PRODUKTU
Klasa energetyczna: A+
Pojemność całkowita netto [l]: 117
Sterowanie: Mechaniczne
Wysokość [cm]: 87
Pokaż więcej
909,29 zł
Darmowa dostawa.
Lodówki jednodrzwiowe, niewielkie, ale bardzo praktyczne i często niezwykle oszczędne to jeden z obecnie dominujących trendów w planowaniu zabudowy kuchni, tym bardziej że coraz większa ilość domów i mieszkań ma kuchnie stosunkowo niewielkie. Oczywiście lodówki do zabudowy to dość specyficzna grupa produktów, które muszą spełniać określone wymogi techniczne, niemniej wielu producentów sprzętu AGD stara się zrobić wszystko, żeby nawet przebić i tak wysokie standardy.

Jednodrzwiowe lodówki nie mają wielkiej pojemności, ale dzięki temu mieszczą się często nawet pod blatem roboczym, co daje jeszcze większą swobodę w planowaniu kuchennej aranżacji. Jednak niewielkie wymiary nie muszą oznaczać braku funkcjonalności. Na rynku dostępne są jednodrzwiowe lodówki do zabudowy z tymi samymi funkcjami, co dużo większe urządzenia. I tak: lodówki jednodrzwiowe z systemem no frost praktycznie nie wymagają odmrażania, ponieważ automatycznie usuwają odkładający się szron. To zmniejsza także energochłonność urządzenia, które nie jest wiele droższe, a generuje dużo mniejsze rachunki za prąd.

No frost jest systemem obecnym nie tylko w samych lodówkach, ale także jednodrzwiowych lodówkach z zamrażalnikiem. W tym przypadku system jest jeszcze bardziej praktycznym rozwiązaniem. Nie można też zapominać o ciekawych rozwiązaniach funkcjonalnych, takich jak dodatkowe półki czy nakładki na nie, dzięki czemu poszczególni producenci lodówek do zabudowy zwiększają atrakcyjność swoich produktów. To zwykle dodatki tak proste, że wszyscy pytają, dlaczego nikt nie wpadł na to wcześniej – właśnie od takich detali nierzadko uzależniony jest wybór lodówki do zabudowy.

Warto przeglądać jak największą ilość ofert – nawet zewnętrznie podobne lodówki do zabudowy mogą różnić się parametrami technicznymi i funkcjonalnością, a ponieważ oferta zmienia się dość szybko, trudno jest udzielić raz na zawsze odpowiedzi na pytanie o to, czym należy się kierować przy wyborze lodówki do zabudowy.