Etui i pokrowce do telefonów

ADVANCED ACCESSORIES Etui FOLIO FLIP Ultra Slim do Apple iPhone SE/5S/5 (MRM05605)

ID produktu: 1081300
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE
  • Kolor: Czerwony
  • Materiał: Skóra syntetyczna
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Chroń swój telefon używając stylowego etui Ultra Slim Folio o grubości zaledwie 1 mm. Etui zostało specjalnie zaprojektowane do konkretnego modelu telefonu z użyciem najwyższej jakości materiałów. Klapka otwiera się poziomo, umożliwia prowadzenie rozmowy

Specyfikacja

Czerwony
Skóra syntetyczna
iPhone 5
iPhone 5s
iPhone SE

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Actis tusz KH-27R / C8727AE (black), LogiLink Patchcord CAT 5e F/UTP 0,5m, niebieski (CP1026S), Genius Ammox X1-400 (31040033104), Panasonic Bateria Cell Power SR63 1szt., VivoLink 1m czarny (PRODPDVI1), VRS Design Etui VRS Design Damda Clip do iPhone 6S/6 (V904288), Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM2 1m (54039), CHABA KOMPLET PIES SKÓRZANY CEKINY ZŁOTY, CERTECH NATURAL VIT 300g WITAMINKA, Glitter Nakładka 3in1 do iPhone 6/6s niebieska (GSM028065), Sound2Go Fresh czarno-zielony (10121), FURminator FURMINATOR ZESTAW FURFLEX DLA PSA medium - VAT008658, Szaron Notes z Magnesem - Jeżeli Bóg z nami - Kwiaty (278223), Tescoma Ociekacz na szczotkę i gąbkę CLEAN KIT , NoName do Galaxy Core Prime SM-G360, 2000mAh (EB-BG360CBE), SmartWoods Case Etui Drewniane Frake Huawei P9, Lindy DVI-D - DVI-D 3m niebieski, ETA Worki do odkurzacza Eta ORYGINAL ETA960068000