Artykuły biurowe

Acco Okładki do bindowania A4 180µm, niebieskie (CE011820E)

ID produktu: 4008436
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Typ akcesorium: Okładki do bindowania
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Okładki do bindowania A4 ColorClear wykonane z przezroczystego PCV nadadzą barwne wykończenie dokumentom nie zasłaniając strony tytułowej. Trwałe, średniej grubości okładki ColorClear dostępne są w kilku kolorach.

Właściwości:

  • Grubość 180 μm
  • Kolor: Niebieski
  • Rozmiar: A4
  • Ilość szt. w op.: 100

Specyfikacja

Niebieski
Okładki do bindowania
Rozmiar
A4
Ilość
100

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: NetRack patch cord FTP cat.5e RJ45 5mb zalewany szary (BZPAT5F5E), Whitenergy High Capacity Dell Latitude E5400, E5410, E5510, E5500 11.1V Li-Ion 6600mAh (07213), Whirlpool WHS1421 Biała, InLine RCA (Cinch) x2 MiniJack 3.5 mm, 0.2, Czarny (89941A), MicroConnect Patchcord światłowdowy, FC/UPC-SC/UPC, 9/125 OS2, 2m (FIB721002), Plastrol Przedłużacz bębnowy warsztatowy Professional Line 4x2p+Z 16A 3680W 50m czarny KEL, NATURES PROTECTION Natures Protection Light - 12kg, Elefant Notes Soul A6 kratka koralowy (WIKR-1056321), Purina Dog Chow Adult Kurczak 16.5kg (14+2.5kg), BARBARA dziennik korespondencyjny (1803212), Volteno Grzejnik konwektorowy Mini 1500W (VO0266), Derform Długopis 6 kolorów Emoji (285513), Delock DisplayPort HDMI, 4, Czarny (85319), GSM City CASE ETUI 3D FUTRO MIŚ CZARNY LENOVO MOTO G5S PLUS, MSI GF63 8RD-095XPL 16 GB RAM/ 256 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , IBM Lenovo SSD 800 GB 2.5" SAS 12Gb/s (00MJ158), Apple iPad Pro 11 Wi-Fi 64GB srebrny (MTXP2FD/A), Nintendo Super Mario Odyssey