Nawigacja GPS Garmin LOWRANCE Endura Out&Back

Piesza

Opiekun produktu - Michał Gruszczak

Zadaj pytanie handlowe

Zadaj pytanie techniczne

Produkt aktualnie niedostępny
 
 

Opis produktu

Lowrance Endura Out&Back

to podstawowy model z serii Endura, stanowiący kompletny ręczny turystyczny odbiornik GPS. Urządzenie wyposażono w kolorowydotykowy wyświetlacz QVGA42-kanałowy moduł GPS wysokiej czułości oraz slot dla kart pamięci microSD.

 

Boki obudowy i tylny panel wyściełane są gumą zapewniającą pewny chwyt odbiornika, a na panelu frontowym, pod wyświetlaczem, znajdują się wygodnie rozmieszczone duże przyciski umożliwiające komfortową pracę z menu ekranowym nawet w rękawiczkach. Elegancko zaprojektowana obudowa Endura Out&Back w kolorze żółtym zapewnia pełną wodoszczelność wg standardu IPX-7 (zanurzenie do 1 metra na czas 30 minut). Na dolnej krawędzi urządzenia, pod uchylną gumową pokrywką, znalazło się miejsce dla portu miniUSB i portu kart microSD. Port miniUSB umożliwia wymianę danych z komputerem, jak również zasilanie urządzenia ze źródła zewnętrznego. Endura Out&Back nie posiada złącza dla anteny zewnętrznej, jednak zastosowany 42-kanałowy moduł GPS wysokiej czułości radzi sobie doskonale z odbiorem sygnałów z satelitów w praktycznie każdych warunkach dzięki wykorzystaniu wspomagania ze zwielokrotnionym wykorzystywaniem korekcji dokładności WAAS / EGNOS.

 

Endura Out&Back posiada 64 MB wbudowanej pamięci (dostępnej w trybie pamięci masowej z poziomu PC), co jednak w połączeniu z możliwością zastosowania kart microSD do 32 GB daje niemal nieograniczone możliwości pod kątem doboru zestawu mapowego. W pamięci urządzenia możemy przechowywać 2000 waypointów (po 250 waypointów na drogę), 60 dróg i 30 szlaków, a do zaznaczania waypointów mamy do dyspozycji 190 różnych graficznych typów ikon.

 

Fabrycznie model Out&Back wyposażony jest w mapę bazową zawierającą dane dotyczące głównych dróg (tzw. łączników) wraz z nazwami większych  miast i miejscowości. W przypadku szczegółowych map topograficznych możliwa jest ich prezentacja w widoku płaskim (orientowanym wg północy lub aktualnego kierunku ruchu) oraz perspektywie, szczególnie użytecznej w przypadku pracy z mapami drogowymi. Mapy drogowe prezentowane są z nawigacją zakręt-po-zakręcie. Wśród obsługiwanych map dodatkowych znajdują się przede wszystkim mapy topograficzne, ale również mapy drogowe i morskie.

 

Endura Out&Back umożliwia szybkie wczytywanie wszystkich szlaków GPX np. ze stron internetowych i wyświetlanie ich łącznie z wbudowanymi mapami, bez problemu również możemy zapisać szlaki, drogi i waypointy w formacie GPX aby udostępnić je społeczności internetowej.

 

W zakresie funkcji nawigacyjnych Endura Out&Back oferuje wszystko, czego oczekiwać można od urządzenia turystycznego. Znaleźć tu można zarówno najprostszą z możliwych formę nawigacji, czyli w linii prostej do wybranego celu (wyszukiwanie celu odbywa się podobnie jak w urządzeniach samochodowych, z użyciem funkcji Znajdź), jak i funkcje umożliwiające planowanie tras w oparciu o wybrane punkty, czy też nawigację w oparciu o wcześniej zarejestrowany ślad podróży. W trybie samochodowym na pewno przydatne będzie automatyczne planowanie tras w oparciu o sieć drogową dostępną na mapach, przy czym funkcjonalność tą wykorzystać można również w przypadku map topograficznych posiadających naniesione np. szlaki umożliwiające automatyczne tworzenie po nich tras podróży.

 

Wśród funkcji dodatkowych Endura Out&Back oferuje funkcję przeglądania zdjęć zapisanych wcześniej na karcie pamięci oraz pełne wsparcie dla punktów geocache z serwisu www.geocaching.com. Wystarczy znaleźć w tym serwisie interesujące nas "skarby", załadować dane tych punktów bezpośrednio z przeglądarki internetowej do pamięci urządzenia i ruszać na poszukiwania.

Mapy bazowe

Nazwa: Accuterra Basic Maps
Wersja: 2010
Pokrycie: Cała Europa - zawiera dane dotyczące głównych dróg (tzw. łączniki) oraz bazę nazw miast i miejscowości.
Nośnik:Preinstalowane w pamięci wewnętrznej urządzenia

Produkt
Producent Garmin
Kod producenta LOWRANCE Endura Out&Back
EAN 9420024102466
Informacje podstawowe
Rodzaj nawigacji
  • Piesza
Kolor
  • Czarno-żółty
Techniczne
Rodzaj ekranu
  • 2.7 cala
Bluetooth
  • Nie

Wszystkie ceny podane na stronach internetowych morele.net uwzględniają rabat 1% za płatność gotówką lub przelewem. W pozostałych przypadkach (płatność kartą kredytową, debetową, bonami sodexo lub eprzelewem) rabat za tę formę płatności jest anulowany.


Zobacz również: Electrolux EKI 6450 AOX, Amica 618IE 3.468 HTAKDPQ (XX), Amica 58IE3.318HTADQ(XV), Amica 58IE3.319HTAKDPQ(Xv), Amica 508IE3.320EHTADJQ(W), Electrolux EKI54553OX Inox, Amica 58IE2.320HTab(W) Biały, Amica 58IE2.320HTab(Xv) Inox, Electrolux EKI54550OX Inox, Amica 58IE 3.320 HTADQ(W), EI 57337 AX Stalowa, 514IE3.319TsDpHbJQ(W), Kuchnia (514IE3.319TsDpHbJQ(XvL)), Nawigacja GPS, Nawigacja GPS Garmin